Vetrex Sp. z o.o.
UL. Skarszewska 13
83-110 TCZEW, ROKITKI
tel. 58 692 24 00
vetrex@vetrex.eu
www.vetrex.eu

Oferta firmy

Firma Vetrex Sp. z o.o. od 1997 roku jest jednym z czołowych producentów stolarki okiennej w Europie. Siedziba i produkcja zlokalizowane są na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Na sukces firmy pracuje obecnie ponad 400 pracowników, którzy przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii produkcyjnych wytwarzają do 2 tysięcy jednostek okiennych dziennie.

Wszystkie serie okien to efekt owocnej współpracy naszej firmy z wiodącymi koncernami w branży. Wysoka jakość produktów oferowanych przez firmę Vetrex jest naszym celem nr 1, celem, któremu podporządkowaliśmy wszystkie działania w ostatnich latach. „Przede wszystkim jakość, jakość bez cienia kompromisu\\\\\\\". To hasło przyświecające rozwojowi firmy Vetrex.

Bezwzględna kontrola produktów, laboratoryjne testy w ekstremalnych warunkach i natychmiastowa reakcja na usterki wystawiają świadectwo najwyższej jakości wyrobów oraz obsługi naszych klientów na całym świecie.

To z dbałości o klientów pragnąc by mogli cieszyć się radością użytkowania naszych okien, dążymy do tego, aby oferowana przez nas stolarka była absolutnie pewna i niezawodna.
Kto jeszcze spośród producentów stolarki okiennej oferowanych na krajowym rynku jest na tyle pewien jakości swoich wyrobów?
To pytanie jest szczególnie ważne dzisiaj, gdy w pogoni za zyskiem nawet najbardziej znane firmy rezygnują z jakości swoich produktów, byle tylko sprzedawać taniej.
Zaufanie Klientów zdobyć jest bardzo trudno, jeszcze trudniej utrzymać przez długi czas. Dlatego firma Vetrex przez ostatnie lata jest niekwestionowanym liderem w wyznaczaniu wysokich standardów jakościowych dla produkowanej stolarki okiennej PVC w Polsce.

Jednocześnie Vetrex jest postrzegany jako kreator najnowszych rozwiązań technologicznych wdrażając je jako standard wyposażenia w swoich wyrobach.
Potwierdzeniem wysokiej jakości produktów oraz prawidłowego zarządzania firmą jest otrzymanie wielu nagród i wyróżnień : lata 2003-2008 ”Gazele Biznesu”, „Lider Rynku 2006”, lata 2007-2009 „Orły Polskiego Budownictwa”, 2008-2009 „Jakość Roku” i „Polski Sukces”.
Galeria realizacji