Sokółka Okna i Drzwi S.A.
ul. Lotników Lewoniewskich 1
16-100 Sokółka
tel. 85 722 02 11
biuro@sokolkasa.pl
sokolkasa.pl

Oferta firmy

Sokółka Okna i Drzwi S.A. należy do największych na polskim rynku producentów stolarki okiennej i drzwiowej. Jest firmą o kilkudziesięcioletniej tradycji, jednak najlepszym wyznacznikiem pozycji, którą zyskała sobie firma wśród odbiorców, jest siła marki Sokółka Okna i Drzwi.

Stoi za nią nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale przede wszystkim umiejętność jego połączenia z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi i nowoczesnym systemem zarządzania.
Okna drewniane od początku istnienia stanowią podstawę działalności firmy. W roku 2009 Sokółka wprowadziła na rynek dziewięć innowacyjnych linii okien drewnianych i drewniano- aluminiowych. Dzięki zastosowaniu nowatorskich rozwiązań w budowie okien, każde z nich różni się od pozostałych niezwykle istotnym parametrem-izolacyjnością termiczną.

Nowe drewniane okna to linie STYLE68 o grubości ramy 68mm, THERMO80 o grubości ramy 80 mm oraz ELITE92, w których rama drewniana ma aż 92mm grubości. Okna te występują ponadto jako linie z nakładką aluminiową od strony elewacji (STYLE68-ALU, THERMO80-ALU, ELITE92-ALU), co staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, gdyż eliminuje konieczność renowacji zewnętrznej powłoki malarskiej.

Zupełną nowością na polskim rynku są natomiast okna drewniano aluminiowe STYLE68-ALU+, THERMO80-ALU+, ELITE92-ALU+, będące połączeniem ramy drewnianej z otwieraną ramą aluminiową posiadającą dodatkową szybę o grubości 6mm. To rozwiązanie nie tylko chroni drewno przed czynnikami zewnętrznymi, ale również znacznie podnosi parametry izolacyjności termicznej i akustycznej okna.
Galeria realizacji