Bracia Bertrand Sp. J.
Ul. Wejherowska 12
84-242 Luzino
tel. 58 678 07 78
info@bertrand.pl
www.bertrand.pl

Oferta firmy

Firma Bertrand jest renomowanym producentem okien, drzwi, fasad i ogrodów zimowych. Istniejemy od 1969 roku i od tego czasu spełniliśmy marzenia wielu klientów w Polsce, Niemczech, Austrii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii, Danii, Litwie, Australii i innych krajach. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością, potwierdzoną certyfikatami.

Posługujemy się nowoczesnymi technologiami oraz wykorzystujemy szeroką gamę materiałów: różne gatunki drewna, systemy profili PVC i aluminiowych także materiały kombinowane drewniano-aluminiowe i PVC-aluminiowe.

Gwarantujemy kompleksową obsługę zarówno w zakresie produktów jak i usług. Firma Bertrand wyrosła z wieloletnich doświadczeń i tradycji dobrego rzemiosła. Przez lata z pasją wdrażamy nowe technologie i doskonalimy park maszynowy. Dzięki nowoczesnym, sterowanym komputerami maszynom możemy produkować więcej, lepiej i bardziej ekonomicznie.

Jesteśmy dumni z naszych pracowników, którzy stanowią kadrę doskonale współpracujących ze sobą profesjonalistów. Ich wiedza, doświadczenie jak i kunszt artystyczny sprawiają, że możemy spełniać nietypowe, szczególne wymagania naszych klientów nie boimy się żadnych wyzwań. Powierz nam swoje marzenia a my zamienimy je w rzeczywistość. Twoje marzenia są wyjątkowe?
To doskonale, bo my lubimy wyzwania.
Galeria realizacji