Stolbud Włoszczowa SA
Ul.Jędrzejowska 74
29-100 Włoszczowa
tel. 41 388 23 50
www.stolbud.pl

Oferta firmy

Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z największych polskich producentów drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej. Firma, bogatą tradycję wynikającą z 40 letniego doświadczenia, skutecznie łączy z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. W Stolbudzie pracują sprawdzeni i doświadczeni fachowcy, posiadający duże zaangażowanie i wiedzę techniczną, które są gwarancją najwyższej jakości produktu oraz profesjonalnej obsługi.
W ofercie naszej firmy znajdą Państwo solidne i trwałe, energooszczędne Okna Capital o bardzo niskim współczynniku przenikania ciepła Uw już od 0,68 W/m²K. Okna Capital jako pierwsze w Polsce zostały wyróżnione Certyfikatem CQ ITB. Ponadto oferujemy drewniane okna Plus i Standard w bogatej kolorystyce, w różnorodnych kształtach i wymiarach. Dodatkowo okna drewniano- aluminiowe, skandynawskie, angielskie oraz okna PVC.
Istotny element oferty STOLBUD Włoszczowa stanowią również drewniane drzwi wejściowe zewnętrzne o zwiększonej odporności na włamanie w 25 modelach oraz drzwi wejściowe wewnętrzne o doskonałych parametrach dźwiękochłonnych, ognioodpornych i dymoszczelnych.
Asortyment naszej firmy to także eleganckie, w bogatej gamie kolorów i modeli drzwi wewnętrzne drewniane ręcznie woskowane lub lakierowane, oklejane fornirem a także różnego rodzaju foliami dekoracyjnymi.
Stale podnoszone standardy funkcjonalne i estetyczne naszych produktów znacznie podnoszą komfort życia oraz zadowolenie Klientów. Ich piękno pozwala na kreacje każdego wnętrza z wyczuciem i smakiem.
Wszystkie produkty Stolbud Włoszczowa S.A. posiadają aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność wytwarzanego przez nas asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001.
Galeria realizacji