Branżowe spotkanie profesjonalistów kierowane jest do architektów, deweloperów, zarządców nieruchomości, spółdzielni mieszkaniowych oraz w naturalny sposób do producentów, dystrybutorów i montażystów okien jak również do wszystkich zainteresowanych tematyką doboru, produkcji, dystrybucji i eksploatacji okien.

Aby wybrać okna świadomie!
Organizator spotkania, Ogólnopolskie Stowarzyszeni Producentów Okien, żywi nadzieję, że osoby które chcą zapoznać się z aktualnie panującymi trendami, poszukujące najbardziej korzystnych dla siebie rozwiązań oraz chcące świadomie dokonywać wyboru OKIEN do zastosowań profesjonalnych, dzięki spotkaniu Wybieram Okna! 2010 będą mogły w sposób kompleksowy zapoznać się z reprezentatywną ofertą rynku (ekspozycja - zobacz Targi) oraz dzięki bezpośredniemu kontaktowi ze specjalistami branżowymi (zobacz - Seminaria) uzyskać dodatkową wiedzę praktyczną oraz rynkową na temat okien.

Wybieram okna! to również unikalna okazja do zapoznania się z ofertą największych producentów okien w jednym miejscu i w tym samym czasie!

Imienne zgłoszenie swojego uczestnictwa przed spotkaniem (do 26.04.2010 r., godz. 18:00) gwarantuje bezpłatny wstęp na dwa dni wystawy oraz udział w seminariach.