Założenia wystawy
Jedyne w Polsce spotkanie branżowe producentów okien jest unikatową okazją do zapoznania się z aktualnymi możliwościami i potrzebami rynku oraz kierunkami jego rozwoju w przyszłości.

Głównym celem organizatora wystawy było stworzenie zwiedzającym oraz wystawcom dogodnych warunków do wymiany informacji, mającej poprawić poziom wiedzy uczestników rynku inwestycyjnego na temat najlepszych zasad doboru, wykonawstwa i eksploatacji okien. Ekspozycja najlepszych producentów okien wsparta jest dwudniowym cyklem seminariów prowadzony przez specjalistów branży okiennej. zobacz...
Ekspozycja producentów okien
Wystawcy będą prezentować na swoich stoiskach wyłącznie okna wykonane z PVC, drewna i aluminium, włączając drzwi balkonowe i tarasowe. Prezentacja ściśle określonego wachlarza produktów, ma na celu skuteczną promocję OKIEN oraz skupienie wokół wystawy osób i instytucji, które w największym stopniu związane są z funkcjonowaniem branży. Powierzchnia wystawy zapewnia komfortowe warunki do prezentacji własnych produktów wszystkim wystawcom a system zabudowy gwarantuje, iż zwiedzający nie ominie żadnego ze stoisk. zobacz...
Miejsce
Pierwsza edycja wystawy Wybieram okna! odbędzie się 27 i 28 kwietnia 2010 w Centrum Kongresowym Hotelu Gromada Airport w Warszawie.

Imienne zgłoszenie swojego uczestnictwa przed spotkaniem (do 26.04.2010 r., godz. 18:00) gwarantuje bezpłatny wstęp na dwa dni wystawy oraz udział w seminariach.